HOTEL BLACK&WHITE

wygodne pokoje / klimatyczna restauracja / konferencje.

Wygodne pokoje hotelowe

Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie pobytu.

Restauracja

Spróbuj lokalnych specjalności i dań kuchni regionalnej oraz europejskiej. 

Usługi dodatkowe

W hotelu zorganizujesz konferencje, szkolenie czy spotkanie biznesowe. 

Aktywny odpoczynek w górach

Wyjazd na wczasy w góry zawsze wiąże się z przygodą. Nigdy bowiem nie da się przewidzieć tego, co może się wydarzyć tam, dokąd pojedziemy. Góry są takie jak cała reszta natury – nieprzewidywalne i nieustannie zmieniające się. Dlatego jeśli nawet nam się wydaje, że pojedziemy i czeka nas w nich ładna pogoda, bardzo szybko możemy się przekonać, że jesteśmy w błędzie. Wyruszając więc na szlak, musimy pamiętać o pełnym wyposażeniu: nie tylko o okularach przeciwsłonecznych, co również o płaszczu przeciwdeszczowym, a na wyższych wysokościach – nawet o czapce i szaliku w lecie.

Najważniejsze jest jednak to, żeby jadąc w góry, zdecydować się na naprawdę aktywny wypoczynek.

Wiele osób jedzie w góry, nie wychodzi jednak daleko poza miasteczko, w którym się zatrzymuje albo wręcz siedzi na tarasie pensjonatu i nic konkretnego nie robi. W identyczny sposób czas można spędzać we własnym domu na urlopie (tylko z mniej atrakcyjnymi widokami). Po co wyjeżdżać, skoro da się siedzieć na kanapie i oglądać telewizor, a na nim filmy o tematyce górskiej? A zatem wyjazd w góry zaś bez dwóch zdań powinien wiązać się z aktywnością. Po tym stwierdzeniu pojawi się konkretne pytanie: Jak aktywnie odpoczywać w górach? Co zrobić, żeby wykorzystać czas dla siebie, dla zdrowia, dla wzmocnienia kondycji i wytrzymałości organizmu? 

Aktywny wypoczynek rowerem

Nie tylko spacery po górach

Wbrew pozorom nie tylko chodzenie po szlakach zalicza się w kategorię aktywności. Będzie nią również udział w spływie kajakowym (co możliwe jest na przykład w Pieninach) albo w obozie skałkowym. Jadąc w góry, można również zabrać ze sobą rower i pokonywać kolejne trasy w bardziej ekstremalny sposób – na dwuśladzie (wtedy nie wolno zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu, kasku i ochraniaczach; zaczynać trzeba od mniejszych przewyższeń terenu)!

Nasze propozycje: noclegi w Zakopanem

W zimie obraz dopełnia jazda na nartach albo na snowboardzie. Jak więc widać, aktywny odpoczynek w górach może mieć więc wiele twarzy.

BlackAndWhiteHotel.pl - wygodne pokoje / relaks / aktywny wypoczynek

Mobirise.com