HOTEL BLACK&WHITE

wygodne pokoje / klimatyczna restauracja / konferencje.

Wygodne pokoje hotelowe

Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie pobytu.

Restauracja

Spróbuj lokalnych specjalności i dań kuchni regionalnej oraz europejskiej. 

Usługi dodatkowe

W hotelu zorganizujesz konferencje, szkolenie czy spotkanie biznesowe. 

W góry z namiotem

Dłuższy wyjazd w góry będzie z całą pewnością niezapomnianym przeżyciem, jeśli zdecydujemy się na spędzenie go w nietypowy sposób. Dla niektórych poniższa propozycja może wydawać się rzeczą całkowicie naturalną, bo są przyzwyczajeni do tego typu podróżowania, jednakże większość osób patrzy na nią z pewną obawą albo też niedowierzaniem. Chodzi mianowicie o wyjazd w góry z namiotem i rozbijanie go dokładnie tam, gdzie się ma na to ochotę (oczywiście poza terenami rezerwatów i parków narodowych), nie zaś tam, gdzie trzeba. 

Spróbuj czegoś innego...

Dzięki zabraniu ze sobą namiotu, można mieć pewność, że zawsze znajdzie się dach pod głową i że będzie się go miało przy sobie w każdym momencie. Oczywiście ograniczony zostanie dostęp do wody oraz do innych bardziej komfortowych rozwiązań, niemniej jednak zastąpi je przygoda, a tej na próżno szukać aż tak wiele wtedy, kiedy się śpi w pensjonatach czy nawet w dobrze wyposażonych schroniskach górskich. Z namiotem ponadto w góry można jechać równie dobrze na weekend czy, generalnie, na krótszy wyjazd. 

namiot w górach

Wystarczy wybrać się w taki rejon, w którym nie doświadczy się zbyt wielu miejsc noclegowych czy też gdzie trasy będą długie i zajmą właśnie około dwóch (albo i więcej) dni. W takim wypadku decydować trzeba pomiędzy dwoma kwestiami: albo w ogóle nie jechać na taką wyprawę, albo zdecydować się na zabranie ze sobą namiotu. Inne możliwości raczej nie wchodzą w rachubę.

Ci, którzy choć raz wzięli w góry namiot, przyzwyczajają się do tej formy podróżowania i z chęcią do niej wracają za każdym kolejnym razem. Dlaczego? Daje ona przede wszystkim największą wolność, swobodę i wbrew pozorom całkiem niewiele ograniczeń (myć można się w strumyku, czystą górską wodą). Trzeba się tylko przełamać, a potem rozkoszować się naturą, górami i wspomnianą wcześniej niczym nieograniczoną wolnością.

W naszej ofercie: Noclegi Zakopane

Jak nocować w namiocie na dziko

Więcej dowiesz się z tego krótkiego filmiku

BlackAndWhiteHotel.pl - wygodne pokoje / relaks / aktywny wypoczynek

HTML Website Generator